Bilgi Hattı : 0(216) 509 10 85

Hizmetlerimiz

Tabldot Hizmetleri: Tabldot yemek hizmetinin yeni bir anlayış yeni bir standart getirmek için yola çıktık.her hizmetimizde olduğu gibi tabldot hizmetimizde de sizin beğenileriniz ve memnuniyetiniz bizim kalitemiz olacaktır.

Taşıma Yemek: Doğuş Yemek yemek üretimini talebe göre merkez mutfağında tamamlaması durumunda hizmet taşımalı yemek adı ile anılmaktadır.

Yerinde Üretim: Firmamız yemek üreti,minin hizmet alacak kurumun mutfağında yapılması durumunda hizmetin adı yerinde üretim olmaktadır.

Davet ve organizasyon:
• Hizmet alanlarımız: nişan düğün ve yıldönümü seminer kongre açılış kutlama ve şirket toplantıları garden parti piknik organizasyonları
• Doğuş catering özel günlerinizde davet organize ederek vaktinizin size kalmasını sağlar.tecrübeli kadromuz yemeğin yanı sıra diğer detaylar ile ilgilenmekte gereken tüm ekipmanı sağlayabilmektedir.100 kişiden başlayarak 2500 kişiye kadar tüm organizasyonlar için firmamızla ile irtibata geçebilirsiniz.Doğuş yemek olarak amacımız sizin en özel günlerinizi en iyi şekilde kutlamalarınızda yardımcı olarak organizasyonlarınızı ve davetlerinizi unutulmaz kılmaktır.